„Na koniec moje Niepokalane Serce zatryumfuje”.

Jak mogę pomóc


Możesz włączyć się w to wielkie wydarzenie na wiele sposobów.
• Przede wszystkim, jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, to zrób to tutaj. 7 października po prostu weźmiesz udział w modlitwie na granicach Polski.
• Możesz pomagać też w swojej parafii, wspólnocie, miejscu zamieszkania. Powiadom księży, parafian, współbraci, sąsiadów, poinformuj ich o wydarzeniu. Plakaty, ulotki i inne materiały do wydruku możesz pobrać z naszej strony odwiedzając zakładkę Do pobrania. Aby zamówić gotowe ulotki lub plakaty zapraszamy do zakładki Kontakt.
• Możesz zrobić jeszcze więcej i zorganizować wyjazd swojej parafii lub wspólnoty. Porozmawiaj z księdzem proboszczem, poproś o ogłoszenie Różańca do Granic na najbliższej Mszy Św. w niedzielę, zbierz chętnych, zorganizujcie autokar i… w drogę!
• Jeśli masz pomysł na nietypowy Różaniec do Granic - na kajakach, w górach, pod żaglami, pod wodą, w powietrzu – jesteśmy otwarci! Oczywiście osoby, które w ten nietypowy sposób chcą celebrować modlitwę różańcową muszą mieć odpowiednie uprawnienia i dysponować… zdrowym rozsądkiem. Zgłoś nam proszę swoją inicjatywę, ale zachęć też innych miłośników Twojej pasji do „ekstremalnego” Różańca do Granic.
• Różaniec do Granic jest gigantycznym wyzwaniem organizacyjno-logistycznym, a koszty są ogromne. Dlatego prosimy Was również o wsparcie finansowe. Tutaj znajdziesz informację jak możesz przekazać darowiznę na rzecz Różańca do Granic.
• Każdy pomysł, każdy talent i każdy charyzmat może okazać się pomocny. Jeśli chcesz służyć, masz pomysł lub po prostu dobre chęci prosimy o kontakt.
• Przede wszystkim jednak prosimy o modlitwę. Dużo modlitwy! W intencji całego przedsięwzięcia, uczestników i wszystkich ludzi dobrej woli zaangażowanych w organizację Różańca do Granic .